Мильні бульбашки: дитяча іграшка з тисячолітньою історією

Кожен з нас хоча б раз в життя пускав мильні бульбашки, але не кожен знає, що ця розвага має більше ніж тисячолітню історію. У цій статті пропонуємо Вам ознайомитись із захоплюючою історію мильної бульбашки та дізнатись де мильні бульбашки в Одесі купити недорого.

Як вже було зазначено, історія мильних бульбашок веде нас в далеке минуле на тисячі років назад. Під час археологічних робіт в давньоримському місті Помпеї було знайдено настінні малюнки із зображенням дітей, що надували бульбашки. В той же час в Китаї збереглися старовинні зображення, на яких люди надувають кулі через палочки.

Вже в наближеному до теперішнього часу мильні бульбашки видували з мильного розчину, що утворювався під час прання. І тільки наприкінці 19 століття в Лондоні компанія Pears Soap Company почала випускати спеціальний розчин для видування бульбашок. Спочатку інноваційний продукт можна було придбати виключно у фірмових магазинах, проте вже з початку 20 століття мильні бульбашки продавались всюди і за доступною ціною. Товар користувався великою популярністю.

Спочатку для видування райдужних куль використовувалися соломинка і мильна вода. Але незабаром був створений агрегат, який в лічені секунди народжував сотні прозорих куль.

Завдяки великій популярності в нашій історії можна знайти безліч цікавих фактів та ситуацій пов’язаних з використанням цієї дитячої забавки.

Зокрема, житель Швейцарії Ханс Рудольф Сутер видув мильну бульбашку в довжину більш ніж на 4 метри. Згодом його ім'я було внесено в «Книгу рекордів Гіннеса». Але цей рекорд побив новозеландець Алан Маккей, який в серпні 1996 р зміг витягнути найдовшу мильну бульбашку - в 32 метри завдовжки.

Ще один рекорд поставив англієць Сем Хист, який підходить до справи створення бульбашок з дивним ентузіазмом. Він навіть проголосив себе «вченим-бульбашкологом» (bubbleologist). Сем навчився видувати бульбашки воістину неймовірних розмірів. Так, в 2007 році він теж потрапив в Книгу рекордів, надувши кулю, в якому вільно розмістилися 50 осіб.

В Японії традиція видувати мильні бульбашки налічує вже не одне століття. У цій країні набори для видування мильних бульбашок продають з 1677 року.

Щорічно скуповується понад 200 мільйонів бульбашок з цієї чарівної рідиною.

В Україні ж придбати набори мильних бульбашок  Ви можете в інтернет-магазині "Опт Хаус". Посмішка і радість дітей найголовніше для всіх батьків, і ми це цінуємо. Порадуйте своїх малюків подарунками, подаруйте свої дітям справжнє щасливе дитинство з нашим магазином. Завжди раді бачити вас у нас в магазині. Наш асортимент постійно додається і оновлюється.