Феномен ляльки Л.О.Л: чому ляльки з сюрпризом такі популярні?

Іграшки - невід’ємний атрибут дитинства. Різноманітні конструктори, ляльки, машинки, роботи, чого тільки немає на сьогоднішньому ринку дитячих розваг. Проте улюбленецями останніх років усіх дівчаток є саме ляльки L.O.L Surprise. Чому іграшка така популярна і де лялька лол купити у м.Одеса оптом ми дізнаємось у цій статті.

Виробником ляльок лол є компанія MGA. З продукцією цієї компанії вже пов’язана одна революція у світі ляльок, адже MGA також є виробниками Bratz. На початку XXI століття Братц стали  основними конкурентами Барбі і між їхніми виробниками точилась справжня війна. Новою ж розробкою компанії MGA є саме ляльки LOL і феномен їхньої популярності насправді пояснюється дуже легко.

Ісаак Ларіан - засновник компанії MGA в одному з своїх інтерв’ю поділився із світом секретом успіху. Хтось з його друзів розказав йому про популярність відеороликів на YouTube з розпаковкою новеньких телефонів Iphone. На той час відомому бізнесмену це здалось повною нісенітницею, але все ж в одну з безсонних ночей Ларіан подивився декілька роликів і зрозумів, що це правда. Тоді він вирішив перевірити чи дійшов цей тренд до дітей та переглянув декілька відеороликів з розпаковкою іграшок. На наступний день перед його командою стояло нове завдання - створити іграшку, процес розпаковки якої буде довготривалим та захоплюючим. Так на світ з’явилась лялька L.O.L.

На перший погляд іграшка виглядає досить звичайно. Вона являє собою невелику кулю, в середині якої захована лялька. Але щоб дістатись до цієї ляльки, необхідно подолати 6 шарів упаковки.

Перший шар - це загадка ребус.

Другий шар - комплект наклейок з характеристиками ляльки.

Третій шар - аксесуар для ляльки, зокрема, це може бути пляшечка, з якої лялька може пити.

Четвертий шар - взуття для ляльки.

П’ятий шар - одяг для ляльки.

Шостий шар - теж аксесуар, але вже більш значний, це може бути телефон чи обруч.

І нарешті сьомий шар - сама лялька.

Ідея з розпаковкою покорила весь світ. Діти із захопленням відкривають шар за шаром, щоб дізнатись що ж буде всередині. Ще один момент, який підсилює інтригу - всі ляльки поділяються на 4 групи:  це популярні (їх можна найчастіше зустріти), фантастичні, рідкісні і ультрарідкісні (ляльки-пупси з пустушками). В кожної ляльки є свої захоплення. До останніх можна віднести моду, спорт, театр, танці тощо. До особливостей можна також віднести те, що ляльки здатні змінювати колір волосся при потраплянні під воду.

Придбати ляльку лол Ви можете в інтернет-магазині "Опт Хаус". Асортимент пропонованої продукції постійно оновлюється і розширюється. Ми враховуємо всі потреби наших покупців, як маленьких так і дорослих.